Arasya Atıksu Çözümleri

Arasya Atıksu

Arasya Atıksu Çözümleri

  • Tek kaynaktan eksiksiz çözümler
  • Atıksu, proses suyu, atık ve çamur arıtmada uzun süreli deneyim
  • Kalitesi ispatlanmış ve güçlü ürünler ve sistemler
 
Örneğin şişeler ve folyolar gibi plastik atıklar malzeme geri dönüşümü veya enerji kullanımı için işlenebilir, böylelikle geri dönüşen ürünler elde edilir ve enerji üretilir.
 
Burada ön koşul plastik atığın kontaminelerden arınması ve temizlenmesidir. Bu kirleticiler mineral (örn; kum, taş, cam, metal) veya organiklerdir (örn; kağıt, yemek atığı, sebze posaları).
 
HUBER bütün bu proses aşamaları için kalitesi ispatlanmış, güvenilir ürünler ve çözümler sunar.
Plastik Atıkların Geri Dönüşümü için HUBER Çözümleri

Taşınan atık parçalanır ve yıkanır ve ROTAMAT® Yıkama Tamburunda ızgaradan geçirilir. Temizlenen plastikler ROTAMAT® Tutulan Malzeme Sıkıştırma ünitesi ile tamburun sonunda susuzlaştırılır ve sıkıştırılır.

Kontamineler tamburda yıkanır ve HUBER Kum Yıkayıcı ünitesinde temiz mineral ve organik kısım olarak ayrılır. Yıkanan, < % 3 kızdırma kaybı olan mineral bölüm, yapı malzemesi olarak örneğin yol ve kanalizasyon yapımında, geri dönüştürülür.
 
ROTAMAT® Döner Tamburlu İnce Izgara ürünümüzle organik bölüm yıkama suyundan ayrılır ve susuzlaştırılır. Kompostlama işleminin ardından toprak malzemesi olarak kullanılabilir.
 
Yıkama suyu tekrardan geri dönüştürülecek ve çevrim içinde proses suyu olarak iletilebilir.
Çözümlerimizi uyguladığımızda ayrıca Burgu Konveyörler, Rögar Kapakları ve Merdivenler, Platformlar ve Korkuluklar gibi diğer en yüksek kalite paslanmaz çelik bileşenlerini sağlıyoruz.
Daha Fazla Ürün Bilgisi Edinin