Arasya Atıksu Çözümleri

Ana Sayfa / Haberler / Konya OSB yetkilileri tesisimizde incelemelerde bulundu, sonuçtan memnuniyet duydu.

Arasya Atıksu Çözümleri olarak başarıyla geçen bir yılı, Konya OSB’nin tesisimize yaptığı ziyaretle tamamladık. 23 Aralık Çarşamba günü Konya OSB’nin Su ve Atıksu Birim Yöneticisi Sema Özler ve Operasyon ve Personel Sorumlusu Ahmet Arundaş, Bölüm Sorumlumuz Emin Calbay ve İnşaat Mühendisimiz Kansu Gönen tarafından solar aktif çamur kurutma sistemi hakkında detaylı olarak bilgilendirildi. 

Fazladan personel ihtiyacı duyulmayan solar sistemin besleme, boşaltma, karıştırma, havalandırma gibi kısımlarını, otomasyon sisteminin kumanda panelinden çalıştırarak uygulamalı olarak konuklarımıza gösterdik. Çamur yatağının düşük bir yükseklikte ve dalgalı yapıda olması, koku oluşmaması ve HUBER SRT karıştırıcı ekipmanının çalışma prensibi Konya OSB yetkilileri tarafından ilgiyle karşılandı. 

Ayrıca çamur kurutma öncesinde %40’a varan oranda yüksek performans gösteren HUBER Rotamat® Burgu Pres RoS 3Q çamur susuzlaştırma ekipmanımız ile çamur miktarının azaltılabileceğini belirttik. Solar kurutmaya kış mevsiminde ek enerji sağlamak için tercih edilebilen, %80’e varan oranda enerji tasarrufu sağlayan HUBER RoWin atıksu ısı eşanjörü hakkında da konuklarımızı aydınlattık.

arasyaatıksu-huber Konya haber
arasyaatıksu-huber Konya haber