Arasya Atıksu Çözümleri

Ana Sayfa / HUBER SE

Merkezi Berching/Almanya'da bulunan Huber, su işleme, atıksu arıtma ve çamur işleme alanlarında ileri teknolojili ekipmanları ile dünya genelinde faaliyet gösteren bir şirkettir.

Kökleri 1786 yılına uzanan şirket, 200 yılı aşkın süredir çevrenin ve suyun korunması sorumluluğu ile ürettiği Know-How’ı, inovatif teknolojilere dönüştürerek atıksu arıtma sektörünün hizmetine sunuyor. 600 çalışana sahip HUBER, gerek belediyeler gibi kamu kurumları gerekse özel sektörde faaliyet gösteren pek çok şirketin üretim süreçlerinde ortaya çıkan evsel atıkların, ileri teknolojiden yararlanılarak doğaya ve insana saygı çerçevesinde bilinçli bir şekilde bertaraf edilmesine katkıda bulunuyor.

Bir aile şirketi olan HUBER, merkezi Berching’de modern üretim teknolojisinin yanı sıra yüksek kalifikasyona sahip çalışanları yardımıyla dünya genelindeki ihtiyaçları karşılayan makine ve sistemlerin üretildiği son derece gelişmiş bir üretim tesisine sahiptir.

Her zaman kalite, güvenilirlik ve uzun ömürlü işletim kavramları ile anılan HUBER markası, yıllardır ham madde olarak yalnızca paslanmaz çelik kullanarak zaman içinde su ve atıksu alanında tercih edilen makine ve sistemlerin paslanmaz çelikten üretilmesi konusunda uzmanlaşmıştır.

arasya atıksu