Arasya Atıksu Çözümleri

Ana Sayfa / Hakkımızda

Dünyanın geleceğini, geleceğin teknolojileri ile koruyoruz.

Günümüzde sanayileşme, hızlı nüfus artışı, fosil yakıt kullanımı, altyapı yetersizliği gibi pek çok etken, dünyanın geleceğini tehdit eden çevre sorunlarının kaynağı olarak tanımlanıyor. Tüketim ve üretim faaliyetleri sonucunda oluşan gittikçe artan miktardaki atık; bertaraf, yeniden kullanma ya da enerji kaynağı olarak değerlendirme amacını taşıyan inovatif teknolojilerin geliştirilmesini zorunlu kılıyor.

ARASYA Atıksu Çözümleri olarak, çevresel sürdürülebilirlik politikalarının hayata geçirilmesini sağlayan pek çok ekipman ve teknolojiyi Türkiye'ye getirme görevini üstlenerek, çevrenin korunmasına katkıda bulunuyoruz. Atıksu arıtma sektöründe ihtiyaç duyulan ya da talep edilen makine ve ekipmanın satışının yanı sıra çamurun susuzlaştırılması, kurutulması ve bertarafına kadar uzanan anahtar teslim çözümler sunuyoruz.

Tesis planlaması, tasarımı ve taahhüt işlerini kapsayan proses mühendisliği alanında uzman teknik ekibimiz ile müşterilerimize hızlı, doğru, eksiksiz ve güvenilir hizmet vermeyi, en önemli başarı ölçütlerimiz olarak görüyoruz.

Gelecek nesillere, yaşamaktan mutluluk duyacakları bir dünya bırakmak için, sorumluluk bilinciyle çalışmaya devam edeceğiz…